2vnt 1 pora Htb-3100ab 10/100M Pluošto Optinių Laikmenų Keitiklis Pluošto Transiveris Vieno Pluošto 25 km SC Singlemode

2vnt 1 pora Htb-3100ab 10/100M Pluošto Optinių Laikmenų Keitiklis Pluošto Transiveris Vieno Pluošto 25 km SC Singlemode  €10.06
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Modelio Numeris: HTB-3100AB

  • Įrenginio Tipas: Pora
  • Pakuotės Svoris: 0.7kg (1.54lb.)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)

2vnt 1 pora Htb-3100ab 10/100M Pluošto Optinių Laikmenų Keitiklis Pluošto Transiveris Vieno Pluošto 25 km SC Singlemode

Produkto Aprašymas:

HTB - 3100ab vienos rūšies vieno pluošto transiveris produktas gali išsaugoti pusė pluošto, duomenis dėl vieno pluošto ir 10/100 m normą, priimti ir siųsti, kur optinio pluošto išteklių yra labai taikoma.

Produkto parametrai:

Sekite IEEE 802.3, IEEE 802.3 u ir 100Base-FX standartai

10/100 mbps duomenų perdavimo sparta

Palaiko full-duplex ir half-duplex darbo būdas

Suteikia standartinį RJ45 sąsajos ir SC pluošto sąsaja

RJ45 sąsaja palaiko tiek 10Mbps ir 100Mbps auto-derybų funkcija

RJ45 sąsajos su greitai perjungti funkcija

EMI Sertifikavimas: CE, FCC, VCCI, C-Tick

Skaidulų Tipas Singlemode

PK optinio pluošto sąsaja tipas

Bangos ilgis 1310nm 1550nm

Perdavimo atstumas 25 km

Didžiausias perduoti optinis galia -12.0 dBm

Minimali emisijos galia -19.0 dBm

Jautrumas -34.0 dBm

15.0 dBm optinio pluošto sąsaja nuostolių

LED Aprašymas:

LED

Spalva

Funkcija

FX 100

Žalia

Šviečia, kai 100Base-FX operacija

FX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai pluošto kabelio prijungimas nuotolinis prietaisas yra geras. Bliks, kai bet FX eismo yra

Galia

Žalia

Šviečia, kai +5V yra Maitinimas

FDX/Col

Žalia

Šviečia, kai visiškas dupleksinis režimas yra įjungtas. Mirksi, kai susidūrimas yra

TX 100

Žalia

Šviečia, kai 100Base-TX kabelis operacija

TX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai TP kabeliu su nuotolinis prietaisas yra geras. Mirksi, kai bet koks eismas yra

ES maitinimo adapteris yra available upon request.

Žymos: media converter, optinio pluošto media converter, optinių laikmenų keitiklis, Pigūs media converter, Aukštos Kokybės šviesolaidinį media converter, Kinija optinių laikmenų keitiklis Tiekėjų


  • Nemokamas Pristatymas Aukštos kokybės Optinis adapteris ST Moterų MK Vyrų Adapteris Multimode 50/125 Hibridas adapteris

    Nemokamas Pristatymas Aukštos kokybės Optinis adapteris ST Moterų MK Vyrų Adapteris Multimode 50/125 Hibridas adapteris

    Nemokamas Pristatymas Aukštos kokybės Optinis adapteris ST Moterų MK Vyrų Adapteris Multimode Hibridas adapteris Šis ST(Moterų), MK(Male) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma veikimą, jungimo ir jungtis tarp skaidulų optika. Ypatybė: Daugkartinio naudojimo iki 1000 kartų Didelio
    €13.66
  • Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių 1M Pluošto Ilgis 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter

    Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių 1M Pluošto Ilgis 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter

    Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių 1M Pluošto Ilgis 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas Programos *FTTx
    €84.01
  • KELUSHI 10 mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudona Lazerio Šviesos Šaltinis Kabelių Testeris 2,5 mm, Bendroji sąsaja LC/FC/SC/ST Adapteris

    KELUSHI 10 mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudona Lazerio Šviesos Šaltinis Kabelių Testeris 2,5 mm, Bendroji sąsaja LC/FC/SC/ST Adapteris

    10 mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Pen Stiliaus Raudonos spalvos Lazerio Šaltinis Kabelių Testeris + 2.5 mm, Bendroji sąsaja LC/FC/SC/ST Adapteris Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI - FC, SC, ST,LC Bendroji sąsaja - Ilgas tikrinimo atstumas - Pastovus galia - Tvirtas
    €19.32

  • Grandway FHP12B -50~+26dBm Mini Optinės Galios Matuoklis ir VLS-8-1 Visual Gedimų Lokatorius 1mw

    Grandway FHP12B -50~+26dBm Mini Optinės Galios Matuoklis ir VLS-8-1 Visual Gedimų Lokatorius 1mw

    Grandway FHP12B -50~+26dBm Mini Optinės Galios Matuoklis ir VLS-8-1 Visual Gedimų Lokatorius 1mw FHP12B Optinės Galios Matuoklis Produkto Aprašymas: Vėliau F2H FHP12 serijos miniatiūriniai optinės galios matuoklis, kartu su žmogaus kūno inžinerinio projektavimo, mini maža, kompaktiška konstrukcija, lengvas nešioti, paprastas valdymas, stabili ir patikima,
    €39.52
  • KELUSHI All-IN-ONE

    KELUSHI All-IN-ONE " FTTH Optinio Pluošto Galios Matuoklis -70 +10dbm Ir 10 mw 10km Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius

    Naujas Nešiojamas All-IN-ONE Optinio Pluošto Galios Matuoklis -70 ~ +10dbm Ir 10 mw 10km Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Pen Vaizdo Gedimų Lokatorius Produkto pristatymas: naujausia šviesos galios matuoklis raudonos šviesos šaltinis. Bandymo tikslumo, baudos kūrinys, lengva nešiotis, visiškai pakeisti optinės galios matuoklis ir raudonas rašiklis 2 produktai. Ši
    €16.06
  • Pluošto vamzdis, Ląstelienos termiškai susitraukiantis vamzdelis, ant Pliko pluošto apsaugos korpusas, Ląstelienos apsaugos vamzdis, Operatoriaus valdymo standartas

    Pluošto vamzdis, Ląstelienos termiškai susitraukiantis vamzdelis, ant Pliko pluošto apsaugos korpusas, Ląstelienos apsaugos vamzdis, Operatoriaus valdymo standartas

    Pluošto vamzdis, Ląstelienos termiškai susitraukiantis vamzdelis, ant Pliko pluošto apsaugos korpusas, Ląstelienos apsaugos vamzdis, Operatoriaus valdymo standartas Tai yra operatoriaus standartinis vamzdžių, ne standartinis okuliarų vamzdelis! 3.5 mm × 4.6 mm x 200m
    €40.26 €38.25
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis