Paslaugos

Per 7 metus, mes įgijome ne tik patirties, bet ir išminties, kuri mums padeda išsiskirti tarp kitų SEO agentūrų.

Partnerystė su mumis: Jūsų Sėkmės Kelias

Visapusiškas Požiūris į jūsų verslą: SEO, Google AdWords ir Facebook Reklama

Visapusiškas požiūris

Nesustodami ties SEO, mes taip pat siūlome Google AdWords ir Facebook reklamos paslaugas. Suprantame, kad efektyvi reklama yra daugiau nei vienos srities žinojimas. Mes siūlome pilnavertiškas paslaugas, kurios apima tiek paieškos sistemų optimizavimą, tiek mokamą reklamą. Tai leidžia mums suteikti jums pilnavertį ir visapusiškas, ir pilnavertes paslaugas jūsų verslui.

SEO PASLAUGOS

SEO paslaugos (paieškos sistemos optimizavimas) apima veiksmus, skirtus svetainės matomumui paieškos sistemose, pavyzdžiui, Google, gerinti. Tai apima raktažodžių tyrimą ir integravimą, svetainės struktūros ir turinio optimizavimą bei atgalinių nuorodų kūrimą. SEO specialistai taip pat stebi ir analizuoja svetainės veikimą, kad identifikuotų ir panaudotų gerinimo galimybes. Ši paslauga yra svarbi verslui, siekiančiam pagerinti savo pozicijas paieškos rezultatuose ir pritraukti daugiau lankytojų.

Google AdWords reklama

Google Ads, yra internetinės reklamos platforma, leidžianti įmonėms rodyti skelbimus Google paieškos rezultatuose ir jos partnerių tinkluose. Ši paslauga leidžia nukreipti reklamas į konkrečias auditorijas, naudojant raktažodžius, demografinius duomenis, interesų sritis ir elgesio modelius. Google Ads veikia pagal paspaudimų mokėjimo modelį (PPC), kur klientai moka tik už paspaudimus ant jų reklamų. Tai suteikia verslui lankstumą ir matomumą, padedant pasiekti tikslinę auditoriją ir didinti internetinį srautą bei pardavimus.

Facebook reklama

„Facebook Ads” yra reklamos platforma, kuri leidžia įmonėms kurti ir valdyti reklamas „Facebook” socialinio tinklo viduje. Ji suteikia galimybę taikyti reklamas pagal vartotojų demografinius duomenis, interesus, elgesį ir netgi jų sąveiką su konkrečiais puslapiais ar grupėmis. „Facebook Ads” platforma pasižymi galingomis analizės priemonėmis, leidžiančiomis sekti reklamos efektyvumą ir optimizuoti kampanijas realiu laiku. Be to, ji suteikia galimybę pasiekti didelį ir įvairų auditorijos ratą, įskaitant ir tuos, kurie aktyviai neieško konkrečių produktų ar paslaugų.

Svetainės greičio optimzacija

Internetinės svetainės greičio optimizacija yra procesas, kurio metu tobulinamas svetainės užkrovimo laikas ir veikimas, siekiant užtikrinti geresnę vartotojo patirtį. Tai apima vaizdų ir kitų turinio elementų suspaudimą, kodo minifikaciją, tarpinių atmintinių (cache) naudojimą ir duomenų bazės optimizavimą. Taip pat svarbu tinkamai konfigūruoti serverio nustatymus ir naudoti tinklalapio turinio pristatymo tinklą (CDN), kad būtų užtikrintas greitas turinio įkėlimas įvairiose geografinėse vietose. Šie veiksmai padeda pagerinti svetainės SEO reitingą, nes paieškos sistemų algoritmai teikia pirmenybę greitai įkraunamoms svetainėms.

Reklamos strategijos rengimas

Reklamos strategijos rengimas prasideda nuo aiškaus tikslų ir tikslinės auditorijos nustatymo, nes tai lemia, kokie reklamos kanalai ir pranešimai bus efektyviausi. Toliau atliekama rinkos analizė ir konkurentų veiklos įvertinimas, siekiant suprasti rinkos poreikius ir galimybes bei išskirti savo prekės ženklą. Reklamos biudžetas ir resursai yra planuojami atsižvelgiant į įmonės finansines galimybes ir reklamos kampanijos tikslus, nustatant prioritetus ir efektyvumo matavimus. Galiausiai, strategija apima reklamos pranešimų ir medijos planavimą, įskaitant kūrybinius elementus ir skelbimų platinimo kanalus, užtikrinant, kad pranešimas pasiektų tinkamą auditoriją tinkamu metu.

Svetainės auditas

Internetinės svetainės auditas yra išsamus svetainės analizės procesas, siekiant nustatyti veikimo trūkumus ir optimizavimo galimybes. SEO auditas apima raktažodžių analizę, turinio kokybės vertinimą, atgalinių nuorodų patikrinimą ir struktūrinį svetainės išdėstymą, siekiant pagerinti matomumą paieškos sistemose. Greičio auditas įvertina svetainės užkrovimo laiką ir veikimo efektyvumą, analizuojant elementus, tokius kaip vaizdų dydis, serverio konfigūracija ir tinklalapio kodas. Programinio kodo auditas susikoncentruoja į kodo švarumą, saugumą ir efektyvumą, įvertinant, kaip kodo struktūra ir praktikos įtakoja svetainės bendrą veiklą ir prieinamumą.

Inovatyvus požiūris

Pasirinkdami mus, jūs pasirenkate ne tik paslaugas, bet ir ilgalaikį partnerystės santykį. Mūsų tikslas – ne tik padėti jums pasiekti trumpalaikius tikslus, bet ir užtikrinti nuolatinį ir tvarų augimą.